מעצבת פנים בירושלים

 

יופי ואסתטיקה תמיד היו חלק גדול מחיי בכל התחומים- בעיצוב, בביגוד ואפילו באוכל ... כן, אני גם אוהבת לבשל. עם השנים הבנתי שעיצוב חייב להיות תחום

העיסוק שלי. האהבה שלי לעיצוב משכה אותי כל כך חזק, וכך התחלתי לעצב את החדר של חברה טובה, את הבית של ההורים וחברים קרובים, וכמובן את הבית שלי.

 

ככל שעיצבתי יותר וקיבלתי פידבקים חיוביים, ככל שיותר ויותר המליצו עליי, וככל שיותר פנו אליי לקבל טיפים וייעוץ, כך הבנתי שזה המקום שלי...

טיילתי בעולם, חוויתי ולמדתי על מגוון רחב של סגנונות עיצוב, על טעמים שונים וגימיקים מיוחדים. בזמן מגוריי בלונדון למדתי עיצוב. הבנתי שהלימודים נותנים לי רק עוד כלים לעבודה, מכיוון שפשוט היה לי את זה, ראיתי דברים בצורה אחרת, ידעתי לשלב בין חומרים, מוצרים וצבעים בצורה מושלמת, פשוט ידעתי שאני על המסלול הנכון, שזו הדרך שלי ולשם אני מגיעה מהאהבה ותשוקה.

 

לאחר כל סיום פרוייקט יש לי סיפוק אדיר.כל פרוייקט הוא כמו יצירת אומנות ייחודית בשבילי, ולכן חשוב לי שאתם הלקוחות תהיו הכי מרוצים שאפשר. אני באה עם המון ידע, מקצועיות, אמינות ואיכות ללא פשרות כדי להגשים לכם חלום וללוות אותכם בצעד גדול ומשמעותי בחייכם -פרוייקט "הבית שלכם".


העסק שלי דארנא-הבית שלנו, נותן לכם מענה ומציע לכם את כל השרותים לנכס שלכם, הכל בבית אחד חם ואוהב:

 

  • עיצוב דירות
  • הום סטיילינג
  • השבחת נכסים
  • אחזקה וניהול נכסים
  • תיווך דירות

 

אז נפגש... צלצלו אלי...