השבחת נכסים בירושלים

 
עומדים לקראת מכירת דירה? מומלץ מאוד לבצע שיפוץ בדירה.
 
אחת הנישות המרכזיות של עולם ההום סטיילינג הוא ההום סטייג'ינג (Home Staging).
 
נהוג להשתמש בשיטה להשבחת נכסים במסגרת ההום סטייג'ינג, שבה יוצרים תפאורה חדשה לבית במטרה להעלות את ערך הנכס לסכום מקסימלי בעזרת השקעה מינימלית. השבחת נכסים מתייחסת לנכס קיים שאותו אנו רוצים למכור או להשכיר.
 
החלטתם למכור או להשכיר? יופי... עכשיו אתם מחפשים את הלקוח הפוטנציאלי -אבל חשוב לזכור שהרושם הראשוני קובע. הסטטיסטיקה אומרת שהרושם הראשוני נוצר ב10 שניות הראשונות והסטטיסטיקה אומרת שזה גם מה שקובע בסופו של דבר, לכן חשוב שללקוח יהיה קליק מיידי עם מה שהוא רואה.
 
על מנת שתמצאו לקוח פוטנציאלי בזמן הקצר ביותר עבור הנכס שלכם במחיר שדרשתם ואף יותר, אתם נדרשים לשפר את מראה הבית וליצור אוירה מעודדת קניה, לטשטש חסרונות ולהבליט יתרונות. זאת ניתן לעשות בעזרת נגיעות של עיצוב וסטייל ונגיעות קוסמטיות, וכך מרחיבים ומגדילים את הסיכוי של המבקרים בנכס להתחבר לנכס ולרצות בו.
 
תזכרו שללקוח הממוצע אין את הדימיון והחזון הנדרשים כדי לראות את הפוטנציאל של הנכס. הלקוח קונה עם העין, ולכן הפרזנטציה מאוד חשובה על מנת ליצור את הרושם הטוב ביותר.
 

בטח תשאלו את עצמכם, אם אני מוכר את הבית למה לי להשקיע בו?

 
אז ככה... ההשקעה משביחה את הנכס ומכניסה רווח נקי לבעל הנכס. עלות ההשקעה מוחזרת בתמורה גבוהה יותר עבור הנכס המשודרג. בית שעוצב בצורה יפה ונראה אטרקטיבי יכול לגרום ליותר לקוחות להתעניין בו ולעלות על המחיר הנקוב בכדי להתגבר על המתחרים הנוספים שמתעניינים ברכישתו.
 
תזכרו- "הבית שלכם שווה יותר". נשמע לכם מוכר? כן, זו תוכנית טלויזיה. רעיון התוכנית הוא שניתן לשפץ כל נכס, לעצב ולהשביח אותו ביד מקצועית ובכך למקסם את הפוטנציאל הגלום בו ולמשוך קונים בעזרת פתרונות עיצוב ושיפוץ, וזה בהחלט משקף את המציאות בשטח!
 
אוקיי, אז אחרי שהחלטתם ללכת על זה ולהשביח את הנכס, כאן אני נכנסת לפעולה והופכת את הבית ממבולגן ומיושן בעל ריח לא נעים לבית חמים, פרקטי ומעוצב שיכול להתאים לכל אחד.
 

יאללה יצאנו לדרך, קדימה לעבודה... צלצלו אלי...