הום סטיילינג לבית

 

בטח אתם שואלים את עצמכם, מה ההבדל בין הום סטיילינג ועיצוב פנים?
 

בהום סטיילינג אני פשוט באה לחדש לכם את הקיים, אנחנו מתמקדים במתיחת פנים של חדר מסוים או כלל הבית.
הום סטיילינג מכונה "הלבשת הבית" והוא מתרכז בעיצוב חדש ומרענן  של תכולת הבית בסגנון ייחודי לכם. בהום סטיילינג נתרכז בקונספט הויזואלי של הדברים, נתמקד בהעלמת אלמנטים או הבלטתם בטכניקות מעולם העיצוב, נכניס צבעים לחלל באמצעות רהיטים, טקסטיל, צביעת קירות, טפטים, ואביזרים נלווים. ניתן באופן ממוקד גימורים וגימיקים עיצוביים של קרמיקות ופסיפס שיגרמו לחלל להיראות חדש, שונה ורענן.
נתמקד במיקום הרהיטים בבית בשילוב של פריטים חדשים וישנים בהרמוניה וזרימה.


בהום סטיילינג לא בהכרח צריך לרכוש רהיטים חדשים. ניתן להשתמש במה שיש לנו כמו כורסת סבתא ישנה שניתן לחדש בהחלפת ריפוד, צביעת העץ וכו', ולתת לה מראה וינטג' מרהיב. לפעמים פרט אחד כזה יכול לקבוע את הטון העיצובי של החלל כולו.


.אז על מנת לשדרג את הקיים וליצור אוירה חדשה ומראה מעוצב, חמים ונוח, אני פה לייעץ לכם וללוות אתכם בתהליך של עיצוב וחידוש הבית, תהליך שכולו כיף ,נפגש לפגישת ייעוץ, נצא לשופינג יחד, נחדש את מה שניתן מהקיים, נשדרג ונחדש כל אחד מחדרי הבית, נדביק טפטים, נתקין גופי תאורה, וילונות, נמקם את הרהיטים, הטקסטיל, האקססוריז והמוצרים הנלווים וניתן לכל חלל בבית את היחודיות שלו, תוך שמירה על הרמוניה וזרימה של כלל החדרים בבית.


ניתן לעשות הום סטיילינג לדירה חדשה או ישנה שלא מצריכה שינוי בחלוקת פנים הבית. זה מה שבעצם מבדיל הום סטיילינג מעיצוב פנים.


אז אני פה, מחכה להפגש איתכם ולתת לכם מהידע שלי.


יאללה יצאנו לדרך, קדימה לעבודה, צלצלו אלי!